wolumetria-twarzy-estolan

Wolumetria twarzy – procedura skutecznej walki ze starzeniem

Zmaganie się ze zmianami skóry związanymi ze starzeniem się jest jednym z najważniejszych priorytetów medycyny estetycznej. W tym celu eksperci ESTOLAN wprowadzają nowe, nowoczesne i skuteczne wypełniacze kwasu hialuronowego, które pozwalają uzyskać maksymalny efekt odmładzania. Wypełniacze marki ESTOLAN spełniają swoją funkcję między innymi w zabiegu wolumetrii twarzy.

Cechy procedury wolumetrii :

Wolumetria to metoda korekcji zmian związanych z wiekiem, która umożliwia przywrócenie utraconej objętości twarzy i znaczne odmłodzenie skóry. Z wiekiem twarz człowieka nieuchronnie traci swoją objętość. Ilość tkanki tłuszczowej na twarzy zmniejsza się, zaczyna zanikać kościec, zmniejsza się ilość kwasu hialuronowego, kolagenu w skórze itp.  Termin wolumetrii obejmuje powtórzenie i objętości. Metoda ta pozwala przywrócić utraconą objętość twarzy , przywracając jej młodość i atrakcyjność.

Po zapoznaniu się z metodą wolumetrii twarzy, pacjenci często zadają specjalistom pytanie: Czy wolumetria twarzy ESTOLAN jest lepsza, czy inne sprawdzone procedury przeciwstarzeniowe? Aby odpowiedzieć na to pytanie, wystarczy zapoznać się z recenzjami innych pacjentów na temat wolumetrii i zapoznać się ze wskazaniami do zabiegu, które obejmują:

• ptoza związana z wiekiem

• zmiana konturów twarzy

• zmniejszona elastyczność skóry

Procedurę wolumetrii można przeprowadzić u pacjentów w wieku 25 lat, ale jak można ocenić na podstawie badań jest ona najbardziej pożądana wśród osób w wieku od 35 do 75 lat. Lekarze medycyny estetycznej uważają, że główną zaletą udanej procedury są stosowane preparaty ESTOLAN,a także technika ich wprowadzenia. Kwas hialuronowy w skórze nie tylko uzupełnia utracone objętości, ale także powoduje restrukturyzację skóry. W ten sposób wolumetria twarzy łączy główne efekty biorewitalizacji, uzupełnienia utraconej z wiekiem objętości oraz konturowania twarzy

Zalety wolumetrii ESTOLAN w porównaniu z innymi procedurami przeciwstarzeniowymi.

 Oczywiście ta metoda ma kilka zalet w porównaniu z innymi procedurami przeciwstarzeniowymi: Wprowadzenie wypełniaczy ESTOLAN w celu uzupełnienia utraconych objętości umożliwia wizualne wypełnienie zmarszczek, a kwas hialuronowy dzięki swoim właściwościom wpływa kompleksowo na skórę, odmładzając ją. Okres rekonwalescencji po zabiegu wolumetrii jest prawie całkowicie ograniczony do minimum. Procedura jest praktycznie bezbolesna, jednak w razie potrzeby pacjent może otrzymać znieczulenie miejscowe. Procedura umożliwia bezpieczne i skuteczne korygowanie związanych ze starzeniem się zmian w skórze twarzy.

Udostępnij post

ZOBACZ INNE WPISY NA NASZYM BLOGU