zmiana-ksztaltu-nosa-estolan

Jak zmienić kształt nosa bez operacji: możliwości korekcji wypełniaczami ESTOLAN

Każda kobieta co najmniej raz myślała o zmianie kształtu nosa, starając się poprawić kontur przed lustrem. Zaskakujące jest to, że nawet szczęśliwi właściciele klasycznego „greckiego” nosa często są z niego niezadowoleni. Jeśli chodzi o obniżoną końcówkę, garb i inne defekty, często powody te stają się zbliżać do podjęcia decyzji o zmienianie kształtu nosa, zbliżając go do ideału. Pomysły na ten temat mogą się różnić od lekarza i pacjenta, więc niechirurgiczna korekcja konturu i objętości nosa przez wypełniacz ESTOLAN może przyjść z pomocą.

Kiedy należy zastosować wypełaniacz ESTOLAN do korekcji nosa

Nie tak dawno temu kształt nosa, jego objętość i kontury można było zmieniać tylko za pomocą plastyki nosa. A dziś wiele poważnych korekt w stosunku do nosa, zwłaszcza w odniesieniu do złego oddychania przez nos, zakrzywionej przegrody, istotnych wad pourazowych, jest dostępnych tylko dla chirurgów plastycznych. Jednak pojawienie się wypełniaczy o dużej gęstości, takich jak ESTOLAN Deep, umożliwiło lekkie naciśnięcie propozycji chirurgów i doprowadzenie lekarzy medycyny estetycznej na scenę.

Nie będziemy ukrywać, interwencja chirurgiczna w znieczuleniu ogólnym, trudny okres rehabilitacji – a wszystko po to, aby zmienić kształt nosa, dla wielu ludzi ta perspektywa wygląda przerażająco. Strach powoduje również, że po operacji trudno będzie coś poprawić, a czasami jest to niemożliwe, jeśli kształt nosa finalnie nie podoba się pacjentowi.

Oczywiście w niektórych przypadkach korekcja chirurgiczna nosa nie ma alternatywnych możliwości korekcji.

Wskazaniami do niechirurgicznej korekcji nosa wypełniaczami ESTOLAN :

• asymetryczny kształt;

• zbyt podniesiona lub opuszczona końcówka nosa;

• zbyt płaski tył nosa;

• krzywy nos;

• nierówny nos.

Należy zauważyć, że nawet chirurdzy plastyczni wprowadzili do swojej praktyki gęste wypełniacze, które korygują niektóre wady pooperacyjne, doprowadzając kształt nosa do perfekcji.

ESTOLAN DEEP to wypełniacz skórny o wysokiej gęstości skutecznie koryguje kształt i kontury nosa, zwiększa objętość w razie potrzeby i jest bezpieczny dla pacjenta.

ESTOLAN Deep to sterylny, przezroczysty żel kwasu hialuronowego stabilizowany technologią MCLP. Technologia ta obejmuje dwustopniowy proces stabilizacji cząsteczki kwasu hialuronowego i unikalny proces czyszczenia

Procedura zmiany kształtu nosa trwa około 30-40 minut. Za pomocą specjalnych igieł wypełniacz  podawany jest w ustalone wcześniej miejsca i jest łatwo rozprowadzany ze względu na plastyczność struktury. Po zabiegu na chwilę może pozostać lekki obrzęk, który szybko mija, a pacjent może cieszyć się nowym nosem.

Zastosowanie wypełniacza ESTOLAN DEEP pozwala nie tylko nadać nosowi pożądany kształt. Miłym dodatkiem do zabiegu będzie poprawa jakości skóry na twarzy, nieznaczny wzrost jej elastyczności, co osiąga się dzięki specjalnym właściwościom kwasu hialuronowego w tym preparacie.

Udostępnij post

ZOBACZ INNE WPISY NA NASZYM BLOGU