Korekta doliny łez – wyglądaj pięknie i młodo - Estolan
60154530_2264847307109998_8774664468295581696_n

Korekta doliny łez – wyglądaj pięknie i młodo

Dlaczego pacjenci decydują się na korektę doliny łez? Zmiany powstające na skutek procesu starzenia w tej strefie nadają twarzy zmęczony wygląd. We współczesnym świecie, gdy sen jest coraz krótszy, sińce pod oczami stają się częstymi ludzkimi towarzyszami. Gdy pojawiają się pierwsze zmiany w okolicy oczu, nie ma sensu od razu sięgać po plastykę powiek, a tę sytuację można skorygować za pomocą wypełniaczy skórnych ESTOLAN. Korekcja doliny wymaga doświadczenia od lekarza, ponieważ jest to dość specyficzny obszar do korekty.

Korekcja doliny łez jest wskazana dla osób u których:  

• pojawiają się ciemne cieni pod oczami;

• pojawia się „zmęczony” wygląd;

• występują zmarszczki mimiczne w tym obszarze.

Zaletą tej procedury dla pacjentów jest to, że efekt korekty jest całkowicie naturalny. Żadna z najbliższych osób nie spostrzegłaby się, że wykonano korekcję tego obszaru, a twarz wyglądałaby świeżo, młodo i pięknie.

Wybór wypełniacza do korekcji doliny łez.

ESTOLAN Finelines jest wyjątkowym wypełniaczem skórnym, w którym łańcuchy kwasu hialuronowego są usieciowane przy użyciu technologii MCLP ™. Technologia ta tworzy bardzo jednolitą i bardziej miękką strukturę kwasu hialuronowego, a zatem finalny efekt zabiegu jest bardziej naturalny. Dzięki zastosowaniu tej technologii specjaliści firmy ESTOLAN zdołali stworzyć miękki i lepki żel, który długotrwały efekt korekty. Zapadnięcia pod oczami zostają równomiernie wypełnione.

Ogólne zalecenia dotyczące korekcji doliny łez

Istnieje kilka najważniejszych punktów korekcji doliny łez:

• iniekcje powinny być wykonywane na poziomie ponadnarodowym krawędzi orbity;

• należy zachować ostrożność obszarze okolicy oczu;

• po zabiegu konieczne jest przeprowadzenie delikatnego masażu okolicy oka;

• należy unikać nadmiernej korekty;

• Ważne jest zaplanowanie wizyty kontrolnej po 2 tygodniach od przeprowadzenia zabiegu.

Jeśli to konieczne, procedura może być powtórzona w celu uzyskania satysfakcjonujących efektów korekty.

Efekty działania ESTOLAN

Zastosowanie kwasu hialuronowego ESTOLAN Finelines daje natychmiastowy efekt wypełnienia „doliny łez”. Spłyceniu ulegają zmarszczki występujące pod oczami. Spojrzenie odzyskuje młody i atrakcyjny wygląd. Twarz staje się bardziej pogodna i zrelaksowana. Zasinienia i cienie występujące pod oczami znikają. Wzrasta także gęstość i jędrność skóry. Dzięki podaniu kwasu hialuronowego skóra pod oczami jest też lepiej nawilżona, a przez to mniej podatna na zmarszczki.

Udostępnij post

ZOBACZ INNE WPISY NA NASZYM BLOGU