Korekcja bruzd nosowo-wargowych i zmarszczek okolicy ust wypełniaczami ESTOLAN - Estolan
Figurante.

Korekcja bruzd nosowo-wargowych i zmarszczek okolicy ust wypełniaczami ESTOLAN

Podczas pracy z toksyną botulinową lekarz kieruje się standardowymi dawkami zalecanymi zgodnie z rodzajem stosowanego produktu. Jednak ilość wypełniacza skórnego użytego do wykonania korekty zależy od wielu czynników: pożądanego wyniku, stanu strefy docelowej pacjenta itp.

Bruzdy nosowo-wargowe i zmarszczki wokół ust są pod wieloma względami podobne: powstają w wyniku naturalnego procesu starzenia się.

Aby określić ilość wypełniacza wymaganą do korekty, konieczne jest oczywiście oszacowanie głębokości fałd. Jednocześnie ważne jest, aby zrozumieć, że przestrzeganie równowagi jest głównym aspektem upiększania twarzy. Oczekiwania pacjenta, doświadczenie lekarza i budżet pacjenta to czynniki, które również wpływają na ilość stosowanego wypełniacza.

Korekta bruzd nosowo-wargowych kwasem hialuronowym ESTOLAN

Wygładzanie różnic przy pomocy kwasu hialuronowego ESTOLAN umożliwia zniwelowanie powstałego z wiekiem wgłębienia w danej okolicy zatem, zmniejsza się stopień nasilenie tych bruzd nosowo-wargowych.

Można to osiągnąć za pomocą dwóch technik:

1. Bolus – najlepiej stosować go w obszarach o największej utracie głośności.

2. Liniowy – używany do głębokiego lub powierzchownego wprowadzenia wypełniacza bezpośrednio wzdłuż bruzd.

Podczas wstrzykiwania należy upewnić się, że lek nie jest wstrzykiwany powyżej lub bocznie w stosunku do fałd, ponieważ spowoduje to zwiększenie bruzd. 

Jeśli korekcja obu bruzd nosowo-wargowych wymaga 1 ml wypełniacza ESTOLAN, specjaliści najpierw zalecają wprowadzenie  0,2 ml preparatu do każdej. Pozostałą ilość kwasu hialuronowego ESTOLAN podaje się w tej samej procedurze.

W celu korekcji bruzd nosowo-wargowych i zmarszczek okolicy ust specjaliści ESTOLAN zaleca stosowanie wypełniaczy z dużą cząsteczką kwasu hialuronowego, ponieważ ich zadaniem jest przeciwdziałanie skutkom grawitacji. Przykłady takich preparatów z linii ESTOLAN :

• ESTOLAN DERM

• ESTOLAN DEEP

Pomimo faktu, że czas trwania efektu wypełniaczy deklarowanych przez producentów wynosi od 9 do 18 miesięcy, zauważono, że ​​z reguły wynik trwa dłużej.

Udostępnij post

ZOBACZ INNE WPISY NA NASZYM BLOGU