estolan-korekcja-nosa

Patrząc na profil – subtelności bezpiecznej korekty nosa kwasem hialuronowym ESTOLAN

Nos uważany jest za jedną z najtrudniejszych stref korekcji estetycznej. Praca z górną częścią nosa i jego końcówką ma swoje różnice, które należy wziąć pod uwagę w celu uzyskania długotrwałego i estetycznego wyniku. Ważne jest również, aby wybrać odpowiedni wypełniacz do korekty nosa.

 Korekta nosa: kiedy małe rzeczy mają znaczenie.

Duża ilość pacjentów decyduje się na korektę nosa kwasem hialuronowym po korekcie chirurgicznej. Wynika to z faktu, że nie wszystkie operacje są doskonałe, w wyniku czego na nosie występują pewne nierówności, wgniecenia i garby. Specjaliści medycyny estetycznej mają możliwość szybkiego i bezbolesnego korygowania tych wad. Wybór wypełniacza skórnego do korekcji nosa zależy od potrzeby korekty. Do korekty nosa zalecany jest ESTOLAN DERM lub ESTOLAN DEEP.

Cechy korekcji nosa w górnej części

ESTOLAN DERM

 Biorąc pod uwagę nos z punktu widzenia anatomii, oczywiste jest, że taktyka pracy będzie się różnić w górnej i dolnej części. Tak więc w górnej części nosa, w rejonie glabella, znajduje się bardzo duża liczba naczyń. W związku z tym w tym obszarze ważne jest, aby pracować głęboko, poruszając się po powierzchni kości. Zalecana ilość kwasu hialuronowego do korekty tej strefy to 0,2-0,4 ml.

ESTOLAN DEEP

Subtelność konturu nosa

 W środkowej części nosa tętnice przechodzą wzdłuż jego bocznych krawędzi. W dolnej części nosa boczne tętnice nosowe zbiegają się na czubku nosa. Najlepszym miejscem do umieszczenia igły w obszarze czubka nosa jest obszar powyżej chrząstki i pod tętnicą. Do konturowania końcówki nosa zaleca się użycie 0,2-0,4 ml ESTOLAN DERM lub ESTOLAN DEEP.

W tej strefie ważne jest zapobieganie nadmiernej korekcji, ponieważ wprowadzenie nadmiernej ilości wypełniacza skórnego może spowodować upuszczenie czubka nosa.

Udostępnij post

ZOBACZ INNE WPISY NA NASZYM BLOGU