monalisa-ramka

Śladem Leonardo da Vinci – uśmiech Mona Lisy stworzony ESTOLAN DERM 

monalisa-ramka.jpg

Wiemy, że przez kilkaset lat naukowcy i filozofowie próbowali zrozumieć tajemnicę magicznego uśmiechu Mony Lisy. Leonardo da Vinci był jednym z pierwszych mistrzów, który zdał sobie sprawę, że proporcje twarzy nie są arbitralne, że istnieje matematyczna idealna relacja i geometria piękna. Unikalna zasada, zwana inaczej „złotą sekcją”, pozwala zagwarantować, że usta pacjenta będą piękniejsze, a nie tylko „wypełnione”. Zauważono, że wyjątkowość i sekret portretu Mony Lisy dają podniesione kąciki ust. Dlatego też usta ostatnimi czasy, są bardzo kontrowersyjnym obszarem podczas zabiegów medycyny estetycznej. Specjalista podczas konsultacji musi poznać potrzeby pacjenta i oczekiwania które chciałby otrzymać po zabiegu. Ważne jest jednak, aby zrozumieć, że korekta będzie wyglądać naturalnie, pięknie i subtelnie tylko wtedy, gdy objętość i kształt warg nie zmienią przerysują twarzy osoby. Aby uzyskać taki efekt, lekarze zwracają się do geniusza sztuki Leonarda da Vinci i jego obrazu „Mona Lisa”. Aby kontynuować powielać tajemnice twórczości Leonardo da Vinci specjaliści ESTOLAN zalecają wykorzystanie podczas zabiegów korekcji kształtu ust kwas hialuronowy ESTOLAN DERM.

Technika Mona Lisy – subtelnie uniesione kąciki ust

Podniesione kąciki ust nadają twarzy uczucia harmonii i piękna, a także łagodzą surowe rysy twarzy nawet jeśli osoba się nie uśmiecha. Korekcja kącików ust jest traktowana jako oddzielna procedura i najczęściej łączy się z korektą konturu i objętości warg, a także zmarszczek wokół ust. Te procedury mogą radykalnie zmienić wygląd ust, a tym samym nadać subtelny wygląd twarzy.

Do tej procedury należy stosować wypełniacze skórne ESTOLAN na bazie kwasu hialuronowego. Do wypełaniania ust specjaliści ESTOLAN wykorzystują preparat ESTOLAN DERM. Technika wstrzykiwania polega na ukośnym wprowadzeniu preparatu śródskórnie, zwykle od 0,2 do 0,5 ml ukośnie w kierunku kącika ust, tym samym podnosząc go. Efekt zabiegu trwa od 8 miesięcy do półtora roku. Dzięki tej procedurze lekarze mają możliwość uzyskania najbardziej naturalnego wyniku korekcji konturów warg.

Cienkie, wąskie usta podczas korekcji wypełniaczami ESTOLAN

Innym estetycznym podejściem do słynnego obrazu jest to, że dzieło sztuki w ramce i poza nią tworzy zupełnie inne wrażenie. Każde zdjęcie oprawione w ramkę kieruje uwagę obserwatora na sam obraz, zamieniając go w jeden ważny obiekt. Stąd pomysł obramowania ust kwasem hialuronowym ESTOLAN.

Niewielka ilość wypełniacza jest aplikowana umieszczana wzdłuż konturu warg w obszarze, w którym kobiety zazwyczaj nakładają konturówkę. Dlatego podkreślając tę anatomiczną ramę, lekarz sprawia, że usta pacjenta są jeszcze piękniejsze. Jednak podczas tej korekty specjalista powinien zwracać szczególną uwagę szczególnie uważać, aby nie stworzyć przerysowanego kształtu.

W celu przestrzegania Aby przestrzegać zasad piękna natury, a mianowicie boskich proporcji, podczas korekcji warg, należy dążyć do tego, aby stosunek pomiędzy górną a dolną wargą wynosił 1 do 1,6. W tym przypadku dolna warga będzie wyglądać wizualnie nieco większa niż górna warga, równoważąc w ten sposób rysy twarzy pacjenta.

Tak więc, idąc za przykładem słynnego geniusza, specjalista medycyny estetycznej może nie tylko poprawić wygląd pacjenta, ale stworzyć prawdziwe dzieło sztuki przy wykorzystaniu ESTOLAN DERM – usta, które odpowiadają boskim proporcjom.

Chcesz poznać tajemnice artysty. Zapisz się na szkolenie ESTOLAN.

Tel.605 468 810

www.estolan.pl

Udostępnij post

ZOBACZ INNE WPISY NA NASZYM BLOGU