estolan-kwas-hialuronowy-wypelniacz-przelom-w-wypelniaczach

Kwas hialuronowy ESTOLAN – przełom na rynku wypełniaczy

Kwas hialuronowy stał się głównym produktem rynku medycyny estetycznej prawie 20 lat temu. Po wprowadzeniu na rynek pierwszego wypełniacza, naukowcy nieustannie pracowali nad ulepszeniem formuły kwasu hialuronowego, aby efekt był bardziej trwały po użyciu i aby preparaty były jak najbardziej bezpieczne.

Firma wypełniaczy ESTOLAN na bazie kwasu hialuronowego jest znana z tego, że zawsze szuka inspiracji w naturze, studiuje systemy biologiczne i dzięki nim opracowuje innowacyjne produkty. W naturze kwas hialuronowy znajduje się w macierzy zewnątrzkomórkowej i jest stabilizowany za pomocą proteoglikanów. Wypełniacze skórne ESTOLAN zostały zaprojektowane tak, aby w minimalnym stopniu wpływać na delikatną architekturę skóry, profil reologiczny natywnego kwasu hialuronowego. Dzięki bionicznemu wzornictwu i nowoczesnym technologiom produkcji wypełniacze kwasu hialuronowego ESTOLAN mają wyjątkowe właściwości sprężystości i plastyczności oraz doskonale nadają się do wygładzania zmarszczek, podnoszenia i przywracania objętości tkanek miękkich.

Wypełniacze skórne ESTOLAN zostały opracowane do stosowania w określonych obszarach i do rozwiązywania określonych problemów estetycznych:
  • ESTOLAN FINELINES jest idealny do wypełnienia drobnych zmarszczek i innych niedoskonałości skóry, takich jak poziome zmarszczki czoła, zmarszczki gładzizny, bruzdy nosowo-wargowe, linie marionetki, dolina łez, nadawanie objętości policzkom, stymulacja oraz rewitalizacja skóry. Stosowany jest do konturowania oraz wypełniania ust. Podawany jest  poprzez iniekcję do płytkich warstw skóry.
  • ESTOLAN DERM przeznaczony jest do korygowania zmarszczek okolicy ust takich jak: linie marionetki, zmarszczki palacza, bruzdy nosowo-wargowe, dolina łez, nadawanie objętości policzkom, stymulacja oraz rewitalizacja skóry. Stosowany jest do konturowania oraz wypełniania ust. Podawany jest  poprzez iniekcję do średnich warstw skóry.
  • ESTOLAN DEEP wykorzystywany w celu wypełnienia zmarszczek i innych niedoskonałości skóry. Przeznaczony jest do wolumetrii twarzy, modelowania policzków, brody, korekcji kształtu nosa, linii żuchwy, doliny łez. Stosowany jest do konturowania oraz wypełniania ust. Zazwyczaj wstrzykiwany jest do głębokich warstw skóry. Podawany jest  poprzez iniekcję do głębokich warstw skóry.
  • ESTOLAN DERM PLUS wykorzystywany w celu wypełnienia zmarszczek i innych niedoskonałości skóry. Przeznaczony jest do wolumetrii twarzy przy dużej asymetrii twarzy. Wykorzystywany jest do  modelowania policzków, brody, linii żuchwy, korekcji kształtu nosa. Stosowany jest również do modelowania ciała.  Podawany jest  poprzez iniekcję do  głębokich warstw skóry.

Kwas hialuronowy ESTOLAN ma doskonałe właściwości, dzięki czemu jest doskonale zintegrowany ze skórą właściwą, zapewniając długotrwały efekt korekcji.

Wypełniacze skórne ESTOLAN nie tylko podbiły serca pacjentów, ale także wykazały ich skuteczność i bezpieczeństwo w badaniach klinicznych. Szeroka gama kwasu hialuronowe ESTOLAN na bazie kwasu hialuronowego umożliwia lekarzowi optymalną korektę estetyczną określonej strefy. Rezultat po korekcji wypełniaczami ESTOLAN to nie tylko poprawa wyglądu twarzy, ale także wyraźny efekt odmłodzenia, dobrego zdrowia i wysokiego profilu bezpieczeństwa. Tak więc, studiując przyrodę, ucząc się od niej, ESTOLAN tworzy najbardziej niezawodne, obiecujące, innowacyjne produkty, uderzające w wyobraźnię zarówno pacjentów, jak i specjalistów medycyny estetycznej.

www.estolan.pl

Tel. 601 208 489

Udostępnij post

ZOBACZ INNE WPISY NA NASZYM BLOGU