powiekszanie-ust-estolan

Innowacyjne wypełniacze skórne do korekcji zmian warg powstałych z wiekiem

W miarę starzenia się organizmu, ilość kwasu hialuronowego w organizmie spada, skóra traci swoją objętość i elastyczność, staje się matowa i sucha. Zwłaszcza te zmiany są zauważalne w okolicach ust, ponieważ to właśnie ta strefa jest najbardziej ruchoma na ludzkiej twarzy. Również usta ulegają starzeniu, stają się cieńsze i tracą klarowność konturów.

ESTOLAN DERM ® wypełniacz przeciwko zmianom powstałych z wiekiem w okolicy ust

ESTOLAN DERM ® to żel z kwasem hialuronowym, który jest naturalnym polisacharydem. Kiedy ESTOLAN DERM ® jest wstrzykiwany w usta, kwas hialuronowy przyciąga i wiąże cząsteczki wody, przywracając w ten sposób objętość wargi utraconą z wiekiem, i stają się bardziej wydatne i uwodzicielskie. Ten kwas hialuronowy jest również skuteczny w korygowaniu zmarszczek palacza i wszelkich innych zmian w okolicy ust. Ponadto ESTOLAN DERM ® poprawia metabolizm tkanek i stymuluje aktywność fibroblastów, syntezę kolagenu i elastyny, dzięki czemu po zabiegu pacjent uzyskuje zarówno natychmiastowe wyniki, jak i opóźnioną poprawę jakości skóry.

 Ogólnie rzecz biorąc, wynik korekcji preparatem ESTOLAN DERM ® , jeśli pacjent przestrzega wszystkich zaleceń pozabiegowych, może trwać dłużej niż dwanaście miesięcy.

Czym różni się ESTOLAN DERM od innych produktów ?

Kwas hialuronowy  marki ESTOLAN ® Są wypełniaczami na bazie kwasu hialuronowego. Ich wzory mają pewne różnice, które wpływają na gęstość wypełniaczy. Jest to konieczne, aby określone wypełniacze były najbardziej odpowiednie do pracy w pewnych obszarach twarzy. ESTOLAN DEEP ® nadaje się do korygowania okolicy policzków, a bardziej miękki wypełniacz ESTOLAN DERM ® najlepiej nadaje się do korekcji okolicy usy i powiększenia warg. ESTOLAN DERM ® jest bardzo miękkim i plastycznym wypełniaczem skórnym, który zapewnia najbardziej subtelną korekcję i jest stosowany przez specjalistów medycyny estetycznej do „biżuterii” w dziedzinie ust.

Cechy pracy z ESTOLAN DERM®

 ESTOLAN DERM ® wprowadza się za pomocą cienkiej igły. Aby zapewnić równomierny rozkład wypełniacza po zabiegu, zaleca się lekki masaż i zminimalizowanie obrzęku – nakładanie lodu. W ten sposób ESTOLAN DERM ® jest najlepszym wyborem, gdy trzeba dodać pełnię wargom, stworzyć delikatny kontur ust lub poprawić ich asymetrię. Można również użyć wypełniacza, aby wyeliminować wszelkie zmarszczki w okolicy ust. Kolejną zaletą tego produktu jest jego bezpieczeństwo, co potwierdzają liczne badania kliniczne.

Udostępnij post

ZOBACZ INNE WPISY NA NASZYM BLOGU