Korekcja powierzchownych zmarszczek za pomocą wypełniaczy ESTOLAN

Korekcja powierzchownych zmarszczek za pomocą wypełniaczy ESTOLAN

O wypełniaczu na bazie kwasu hialuronowego i jego właściwościach zwykle mówi się, przygotowując się do skorygowania związanych z wiekiem zmian na twarzy, utraty objętości, pogorszenia jakości skóry i pojawienia się zmarszczek. Spójność takiego żelu jest omawiana, jeśli chce się uzyskać najlepsze wypełnienie powierzchniowych zmarszczek, a jednocześnie nie martwić się o bezpieczeństwo zabiegu i ryzyko skutków ubocznych.

Spójność kwasu hialuronowego ESTOLAN  

Spójność  określa się jako, odporność na odkształcenia i zachowanie integralności produktu. Wypełniacze o wysokiej spójności nie są przemieszczane z miejsca wstrzyknięcia pod wpływem siły skurczu mięśni. Dzięki temu są idealne do korekcji obszarów twarzy o wysokiej aktywności twarzy.

Ten wskaźnik jest ważny w przypadku produktów dedykowanych do wypełniania zmarszczek. Badanie wykazało, że ESTOLAN wykazuje najbardziej równomierny rozkład po podaniu w porównaniu z innymi wypełniaczami kwasu hialuronowego. Optymalny rozkład w skórze siatkowatej uzyskuje się poprzez wypełnienie nawet najmniejszych szczelin między wiązkami kolagenu i elastyny, przy zachowaniu strukturalnej integralności warstwy skórnej.

Skuteczność i bezpieczeństwo ESTOLAN

Skuteczność żelu hialuronowego i jego właściwości zależą w dużej mierze od rodzaju zastosowanego wypełniacza, miejsca anatomicznego i metabolizmu właściwego dla danego pacjenta.

Ocenę spójności określa wskaźniki integracji skórnej wypełniaczy, pomaga określić głębokość wstrzyknięć i, w połączeniu z innymi właściwościami reologicznymi, wybiera optymalny wypełniacz dla określonego wskazania estetycznego.

Zdolność do integracji z tkanką determinuje stopień, w jakim wypełniacz HA utrzymuje integralność struktur skórnych i podskórnych oraz zapewnia zadawalający  wynik . Kluczowe są właściwości reologiczne. Zależą one głównie od składu wypełniacza i technologii produkcji.

Linia wypełniaczy ESTOLAN jest produkowana w oparciu o opatentowaną technologię MCLP. Gwarantuje długotrwały efekt działania ESTOLAN i zapewnia bezpieczeństwo produktu. Efektem tego jest spójny, wieloskładnikowy żel składający się z kwasu hialuronowego. Zapewnia to optymalne rozprzestrzenianie się żelu w otaczających tkankach, umożliwiając wypełnienie dużych przestrzeni gęstszymi cząstkami żelu i węższymi przestrzeniami tkanek okołokomórkowych cząstkami żelu o niskiej cząsteczce . Żel jest łatwo zintegrowany ze skórą i zapewnia optymalne wsparcie dla tkanki skórnej.

Udostępnij post

ZOBACZ INNE WPISY NA NASZYM BLOGU