O nas

Podstawową misją firmy ESTOLAN jest skupienie się na dostarczaniu rozwiązań terapeutycznych i promowaniu dobrego samopoczucia konsumentów i pacjentów oraz wydobywaniu  piękna.

Marka ESTOLAN to gwarancja jakości i satysfakcji lekarza wykonującego zabieg, jak również pacjenta. Natychmiastowe wygładzenie zmarszczek, przywrócenie objętość i modelowanie  twarz, poprawa i wypełnienie pozostałych części ciała. Jest to produkt idealny, dający efekt natychmiast po zabiegu

linia produktów

Innowacyjny kwas hialuronowy w postaci żelowej, stabilnej, niezwykle elastycznej, idealnie dopasowującej się  do skóry. Potwierdzony przez producenta sposób stabilizowania kwasu hialuronowego za pomocą BDDE. ESTOLAN to rodzaj usieciowanego kwasu, utrzymujący efekt wypełnienia od 6 do 24 miesięcy. Trwałość efektów jest uzależniona od indywidualnych cech pacjentów oraz szeregu czynników, jak wiek, kondycja skóry, stan zdrowia i miejsce, w które preparat został wstrzyknięty.

BEZPIECZEŃSTWO 

ESTOLAN to produkt pochodzenia niezwierzęcego. Powstaje w sposób biotechnologiczny. Źródłem kwasu hialuronowego jest fermentacja bakteryjna, przez co jest całkowicie bezpieczny. Surowiec ten został uznany przez Amerykańską Agencję Żywności i Leków oraz Europejską Dyrekcję ds. jakości leków.

NISKI WSKAŹNIK REAKCJI ALERGICZNYCH

Dokładny system kontroli jakości pozwala zminimalizować poziom wskaźnika reakcji alergicznych.

SATYSFAKCJA

Lekarze oraz pacjenci są usatysfakcjonowani naturalnymi rezultatami zastosowania kwasu hialuronowego ESTOLAN.

DŁUGOTRWAŁOŚĆ

Technologia sieciowania kwasu hialuronowego zapewnia  trwałość preparatu, przez co efekt utrzymywania się produktu w tkankach jest długotrwały.

ESTOLAN  to rodzaj kwasu hialuronowego w postaci żelu. Przeznaczony jest do zabiegów estetycznych, których celem jest nadanie kształtów poszczególnym częściom twarzy oraz działanie anti-age. 

Iniekcja podskórna  preparatu ESTOLAN wpływa na wypełnienie obszaru skóry poddanego zabiegowi. Z łatwością
przywraca utraconą objętość tkankom, wypełnia zmarszczki.

TECHNOLOGIA MCLPE

MULTITERM CROSS LINKING & PURIFICATION ENHANCEMENT

Unikalny proces produkcji ESTOLAN, scharakteryzowany jest jako MCLPE (proces sieciowania i ulepszonego oczyszczania). Gwarantuje długotrwały efekt działania ESTOLAN i zapewnia bezpieczeństwo produktu.

Ulepszone
Sieciowanie

RÓŻNE ROZMIARY CZĄSTECZEK KWASU HIALURONOWEGO ESTOLAN

Producent : TECHDERM

Firma TECHDERM to profesjonalny producent kwasu hialuronowego w postaci żelowej. Firma ta oferuje najwyższej jakości kwas hialuronowy przeznaczony do zabiegów medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. Wszystkie produkty wytwarzane są poprzez zaawansowane metody biotechnologiczne.

Techderm na wysokim poziomie spełnia potrzeby specjalistów w pielęgnacji skóry, zapewniając wysoką jakość produktów, które są skuteczne w działaniu. Przewodnim celem jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań anti-aging współpracując z lekarzami i specjalistami na całym świecie. Wymiana informacji, doświadczenia,  wiedzy i silnego ducha zespołu są integralną częścią strategicznego zarządzania firmą, zarówno na poziomie regionalnym i międzynarodowym.

Jakość

Zgodność ze standardem wg dyrektyw ISO-13485 Medical Device; CPMP / 135/95; 21 CFR Part 11; i wszystkie inne stosowne wymagania regulacyjne urządzeń medycznych powodują, że możemy śledzić i kontrolować każdy szczegół w trakcie procesu produkcji, aby zapewnić najlepszą jakość produktów dla naszych klientów.

Ekspertyza

Naukowcy dla  firmy Techderm, współpracują z lekarzami z całego świata w dziedzinie badań naukowych dla HA od ponad 20 lat. Techderm znany jest na całym świecie jako ekspert w profesjonalnej pielęgnacji skóry. 

Certyfikaty:

  • ISO 9001
  • ISO 13485
  • CE 2460